Про сайт

Цей ресурс створено для об’єктивного інформування широкого загалу про окреми результати діяльності Центру “Миротворець”. 

Сайт ‘PSB-news — Новини з окупованих територій’ надасть вам можливість отримувати тільки якісну, перевірену інформацію про події. Ви отримаєте інформацію з перших рук, без втручань і цензури.

Наша мета — донести до громадян України інформацію про таких самих українців, як і вони, та про те, що насправді відбувається. Ми прикладаємо зусилля до запобігання інформаційним маніпуляціям та інформаційним спецопераіям ворога, які розколюють суспільство та ведуть до погіршення ситуації в державі, та протидії інформаційній війні, що ведеться проти українців та України.

Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати  і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на  свій вибір.

Ст. 34 Конституції України

11 коментарів до “Про сайт

 1. Ребята,замечательный у вас сайт!!! Вы большие МОЛОДЦЫ, делаете очень нужное для нас всех жителей Донбасса,дело…..Большая вам за это БЛАГОДАРНОСТЬ!!! МУЖЕСТВА, СТОЙКОСТИ,ВЕРЫ В ПОБЕДУ НАМ ВСЕМ…..

 2. В помощь правоохранителям и пограничникам Украины о паспортах страны-агрессора. На что обращать внимание.

 3. Шановна редакціє,
  я певен, що Ви мали добрі наміри,передруковуючи моє листування з днр. Але витріть, будь-ласка, особові дані (номери паспортів) англійських журналістів, авторів і знімальної групи фільму Secret files: Who shot down MH-17. З повагою, Тарас Шумейко

 4. Ребята, огромное спасибо за вашу работу!
  Одна просьба – дайте, если у вас есть, другие “зеркала” – не у всех открывается этот(именно этот!) сайт.
  Заранее благодарен.

 5. нужно добраться к спискам тубдиспанцеров по ходу наемники там должны были регистрироваться по прописке

 6. Ребята, жгите эту нечисть огнеметами. Путину и Сечину недолго осталось. Хай горят твари

 7. есть еще один боевик по фамилии Алиев, по национальности азербайджанец. житель Севастополя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *